Let's talk!

Blogs » Other » Safe Sleep for Your Baby: A Comprehensive Guide to Using Baby P

Safe Sleep for Your Baby: A Comprehensive Guide to Using Baby P

 •  

  זה חיוני להפוך את חדר הילדים של תינוקך לאזור חם ורגוע לשינה והתפתחות! ככל שתקבעו כיצד לקשט ולרהט את החדר שלהם, סביר להניח שתרצו לכלול כל כרית שינה מקסימה לתינוק שתוכלו למצוא.

   

  כמבוגרים, לישון על כרית בלילה ולקשט בכריות נוי נראה מובן מאליו. עם זאת, יש כמה בעיות בטיחות שכדאי לזכור לגבי כריות לתינוקות.

   

  זו הסיבה שקיימת לידה סודית ביותר! מאמר זה יכסה את כל מה שאתה צריך לדעת על כריות תינוקות כדי להבטיח את הבטיחות והנוחות של ילדך. לאחר מכן, נדון בכמה מהכריות הזמינות ומתי וכיצד יש להשתמש בהן.

   

  בלי להתעסק יותר, בואו נתחיל בהכנות לתינוק שלכם!

   

  מגוון של כריות לתינוק

   

  1. כרית נגד ראש שטוח - הכרית למניעת תסמונת ראש שטוח היא סוג אחד של כרית לתינוק שהרבה הורים מחפשים. זה יכול להתרחש אם תינוק שוכב בעקביות עם ראשו באותה תנוחה לאורך היום.

   

  הדאגות של הורים לגבי הילד שלהם יגדל גולגולת שטוחה מובנות!

   

  תסמונת הראש השטוח היא לעתים קרובות לא בעיה רצינית ולעיתים קרובות חולפת מעצמה עם קצת טיפול אוהב עדין, אבל אתה עדיין צריך לחלוק את כל הדאגות שיש לך עם רופא הילדים של תינוקך.

   

  והמסקנה הבסיסית היא שללא קשר למה שהכרית מתיימרת להשיג, זה מטבעו לא בטוח שהילד שלך ישכב עם אחד כזה.

   

  הגדל את זמן הבטן של תינוקך, החזק אותו מתי שאתה יכול, והציע לו הרבה דברים להסתכל עליהם כדי שהם יפעילו שרירים חדשים ולא תמיד יהיו באותה תנוחה כדי למנוע בבטחה תסמונת ראש שטוח.

   

  1. כרית הנקה - כרית הנקה מיועדת הן לאם והן לילד.

   

  כריות עגולות או בצורת U אלו עשויות לסייע לאם מניקה להשיג תנוחת הנקה נוחה. הם גם אידיאליים להורים מאכילים בבקבוק.

   

  כריות הנקה תומכות בזרועותיך כשאתה מניקה את תינוקך על ידי התאמה סביב המותניים שלך.

   

  כריות אלו יכולות להיות לעזר רב ולהקל על הידיים והגב העייפים שלך! כאשר תינוקך בן כמה חודשים, ניתן להשתמש בו גם כדי לתמוך בו או לסייע לו בישיבה.

   

  זכרו שכריות אלו אינן מיועדות לעריסה וכי התינוק שלכם לא צריך לישון ליד כרית הנקה.

   

  1. כיסא נוח לתינוק - כסא נוח לתינוק הוא בדיוק מה שהוא נשמע כמו: כרית לתינוק שלך לישון או לשבת עליה בזמן בילוי איתך.

   

  השקע של הכרית הזו הופכת אותה למקום אידיאלי עבור תינוקך לשכב, להתאמן בישיבה או לעסוק בזמן הבטן.

   

  בדומה לכרית ההנקה, כרית כיסאות נוח לתינוק מועילה לילדך בזמן ער ובבילוי איתך. עם זאת, אסור להניח כיסא נוח בעריסה, ולעולם אל ילדכם לישון עליו.

   

  1. כרית מיקום לתינוק - כרית מיקום לתינוק שומרת על הנחת ילדך על הצד על ידי מתן תמיכה מימין ומשמאל.

   

  מה בדיוק הבעיה עם הכריות לתינוקות האלה? אף פעם אין סיבה לנצל אותם.

   

  האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים מציעה להניח את התינוק על הגב, לא על הצד שלו, עבור כל שינה, כולל שינה לילית ותנומות.

   

  גם אם הייתה סיבה לתינוק שלך לישון על הצד שלו, הנחת כריות בעריסה היא לא-לא.

   

  הערת הסיום

  אם תחליטי להניק את ילדך, זה יאכל חלק גדול מהיום שלך. הנוכחות של נוחות (גם לאם וגם לילד) יכולה להפוך את ההנקה לשמחה יותר.

   

  כרית הנקה עשויה להידרש לנוחות. כדי שלא תצטרכו לסבול מיותר מכאבי כתפיים, צוואר, גב וזרועות, אנו מספקים מבחר של עיצובים, מאפיינים ומחירים לכרית המושלמת.

   

Recent Blog Entries

 • A Server Virtualization Engineer partitions a physical server by using software into several smaller virtual servers to boost server resources. Besides, this individual also helps to ensure that space is saved, allowing many resources to use the same space. By doing so, they improve network performa...
 • October 29, 2018
  Posted by Deylr eylrod
 • We welcome the many gamers at our website; players can discover us to get cash of clans’ limitless gems and hacks. The coc hack tool is a strategy application for mobile device at present! We construct our coc hack tool for both android and iOS gadget, it is established by specialize industr...
 • One on the great "you was able to make it moments" to be described as a rookie must be in the event you notice your name employing a Madden video games. Would you play you because you in Madden? Would that certainly be considered a sign of narcissism reely more than the moment being proud of merely ...
 • The gaming companies are enduring a summer swoon, as being the industry-tracking NPD Group today announced its June retail sales figures, showing shrinking revenues year-over-year overall.Even with grim news with the industry overall, there was clearly some individual winners. Take-Two Interactive f...
View All